Kurzy pro mládež

Tradice převlečená do moderního kabátu.

Vstupte s námi do opravdového světa a protančete se životem.

Přihlásit se

Provedeme Vás tanečním parketem od prvních nesmělých krůčků, až k pokročilým tanečním figurám. Přijďte se přesvědčit, že taneční nejsou přežitek, ale večery plné hudby, pohybu a zábavy. To vše ve společnosti spolužáků, kamarádů, možná i prvních lásek. Kromě výuky tanečních kroků Vám totiž nabízíme opravdový kontakt a možnost setkávání. Vystupte z „on-line“ světa a využijte jedinečnou příležitost zažít skutečné emoce, radost a energii, kterou tanec přináší.

Na co se v kurzu můžete těšit?

V základních kurzech se věnujeme oběma skupinám společenského tance. Ze skupiny standardních tanců se naučíte waltz, foxtrot, valčík, tango. Latinsko-americkou skupinu pak zastupují tance jive a čača. Ve výuce má samozřejmě své místo i polka a blues, které jednoznačně patří k základnímu tanečnímu vzdělání. Pro zpestření pak zařazujeme country a moderní tance. Kromě tance si v kurzech zábavnou formou osvojíte také základy společenského chování – zdravení, představování, podávání ruky, nabízení tykání a další důležitá pravidla, bez kterých se ve společnosti neobejdete.

Přihlásit se
  • 11 vyučovacích tanečních lekcí
  • 3 prodloužené plné tanečních her a soutěží
  • závěrečný vánoční ples
  • moderní hudba a styl výuky
  • základy společenského chování
  • nezapomenutelné zážitky s partou kamarádů

Co si vzít na sebe?

Chlapci

Chlapci

Na vyučovací lekce přijďte v tmavém společenském obleku (nemusí být nutně jen černý), bílé, případně barevné košili s kravatou nebo motýlkem. Vše doporučujeme doplnit také bílými společenskými rukavičkami. Společenské polobotky vybírejte s tenkou podrážku a k nim zvolte tmavé ponožky ladící s barvou bot. Na slavnostní prodloužené a závěrečný ples si k obleku vezměte čistě bílou košili s motýlkem.

Dívky

Dívky

Ideální volbou na vyučovací lekce jsou krátké společenské šaty (koktejlky), nebo sukně s topem či halenkou. Společenské střevíčky by měly mít tenkou podrážku, nižší podpatek a pevnou patu pro větší stabilitu při tanci. Dlouhé večerní šaty pak využijete na slavnostních prodloužených a závěrečném plese tanečních kurzů.